top of page

+90 532 449 5670           Özel Yaldız Bilgisayar Kursu Hakkında

Kurumumuz 1990 yılından bu yana, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı, Özel Eğitim Kurumu olarak, Silivri'den Edirne’ye, Keşan'dan Kırklareli'ne, tüm Trakya’ya hizmet vermektedir. Meslek kurslarımıza katılan öğrencilerimiz, piyasanın aranan, seçkin kişileri arasına girer.


Ayrıca bilişim teknoloji ürünlerini; güven, kalite ve memnuniyet sloganıyla, Avrupa'nın en büyüklerinden ithalatçı ve distribütör firma  PENTA A.Ş.'nin tavsiye ettiği fiyatlarıyla tüm halkımızın hizmetine sunmaktadır.

Özel Yaldız Bilgisayar ve İngilizce Kursları 

Mühendislik Teknik Web Grafik Desen Tasarım Kursları
Aotocad Solidworks Catia 3dsmax Photoshop Coreldraw Illustrator İleri Grafik Flash Css Dreamweaver Nebim DiaYazılım Webticari Ön Muhasebe SAP B1 ERP Kurumsal Kaynak Planlama M.E.B. onaylı Bilgisayar İşletmen ve Programcı Kursları

Hizmet ve eğitimlerini BİLGİSAYAR AKADEMİ logosuyla sürdürmektedir.

Yaldız Bilgisayar Kursu Hakkında
Bizim Takım
Astronom Yakup YALDIZ
Astronom Yakup YALDIZ

Kurucu Genel Müdür Teknik Grafik Desen Tasarım Öğr. Gör. 1963 Şavşat Doğumlu, 1989 da Çorlu'ya yerleşti. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri mezunu. 1989-1999 arası Trakya Üni. M.Y.O. S.Öğrt. Görevlisi olarak çalıştı. 1990 dan beri Özel Yaldız Bilgisayar Kursu Kurucusu, ayrıca Yaldız Bilişim Teknolojileri Özel Eğitim D.T.M. İnş.Tekst. San. Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü olarak çalışıyor.

press to zoom
Dürdane YALDIZ
Dürdane YALDIZ

Kurs Müdürü Öğretim Görevlisi 1967 Mersin Doğumlu, Almanya'da okudu. Akademik düzeyde Almanca ve İngilizce konuşur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Ön Lisans ve İşletme Lisans mezunu. Özel Yaldız Bilgisayar Kursu Müdürü, ayrıca Yaldız Bilişim Teknolojileri Özel Eğitim D.T.M. İnş.Tekst. San. Tic. Ltd. Şti. Muhasebe Müdürü olarak çalışıyor.

press to zoom
Büşra Ayşenur YALDIZ
Büşra Ayşenur YALDIZ

Müzik Öğretmeni Bilgisayar Öğr. Gör. 1996 Çorlu Doğumlu, Medipol Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müzik Bölümü Konservatuvar mezunu. Özel Yaldız Bilgisayar Kursu Bilgisayar Öğreticisi olarak çalışıyor.

press to zoom
Bilgisayar Müh. Nigar Öztürk
Bilgisayar Müh. Nigar Öztürk

Proje Yöneticisi Bilgisayar ve Endüstri Mühendisi Öğt.Gör. İzmir doğumlu, Bilgisayar Mühendisi ve Endüstri Mühendisi olarak iki Lisans mezunu. İstanbul'da kurumsal bir firmada SAP ERP Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. Ayrıca, Pazar günleri Özel Yaldız Bilgisayar Kursu için Ön Muhasebe alanında SAP B1 ERP Kursu on-line eğitim veriyor.

press to zoom
Mat. Müh. Hakan KOCATEPE
Mat. Müh. Hakan KOCATEPE

Proje Sorumlusu Programcı Öğrt. Gör.

press to zoom
Mimar Ali ÇAVUŞ
Mimar Ali ÇAVUŞ

Tasarımcı Öğrt. Gör.

press to zoom
bottom of page